Untitled Document
 

Neden Katılmalısınız?

İstanbul Deri Fuarı, 2006 yılından beri gerek katılımcı ve ziyaretçi kalitesi, gerekse sergilediği ürün çeşitliliği ile Türkiye ve Avrasya Coğrafyası’nda deri sektörünün en önemli buluşması. Düzenlediği çok sayıda etkinlik ile deri sektöründe vizyon ve trendleri belirlerken, ticari buluşmalar için benzerine az rastlanır genişlikte bir platform sunarak deri firmalarının yeni pazarlara açılması için fırsat yaratıyor.

İstanbul Deri Fuarı’na katılmanız için çok fazla sebep var:

Rakipsiz satış ve pazarlama ağıyla yurtiçi ve yurtdışından uluslararası boyutta satıcı ve alıcıları tek çatı altında toplayan, deri ve kürk firmalarının en prestijli pazarlama platformu.

Türkiye’den ve tüm dünyadan lider firmaların ağırlandığı, sektörün üretim gücünün ve tasarım yeteneklerinin sergilendiği uluslararası satış ve pazarlama ortamı.

Her yıl düzenlenen göz kamaştırıcı moda şovları ve etkinlikler ile en son tasarım ve trendlerin sunulduğu, eşsiz tanıtım imkanı.

Küçük ve orta ölçekli firmaları için uluslararası pazarlara açılma fırsatı.

2014 İlkbahar- Yaz trendlerinin sergileneceği defileler ve sergiler

Deri sektörü ve modasının gündemini belirleyecek etkinlikler

Sektörün yıldızlarını belirleyecek veya sektöre yeni yetenekler kazandıracak yarışmalar

Deri sektörünün geleceğini vizyonlayan, trendler, yeni yöntem ve metotlar hakkında donamımlı profesyonellerin katılımı ile düzenlenecek söyleşiler

Akademisyenlerin katılımı ile düzenlenecek, kaynak kullanımı veya üretim ile ilgili sorunlara somut çözüm önerileri getiren paneller

Yoğun basın katılımı ile tanıtım olanakları

İstanbul Deri Fuarı her yıl katılımcı sayısını katlayarak rekorlara imza atıyor. Tüm sektör paydaşlarını bir araya getiren bu önemli organizasyonda siz de yerinizi alın.